ODZNAKA TROPICIELA

"...przygoda jest wpisana w serce mężczyzny. Każda kobieta chciałaby także dzielić z kimś przygodę. Musisz udać się w góry duszy, w dzikie i niezbadane rejony – i wytropić tę nieuchwytną zdobycz." J.E. Dzikie Serce


Zdobądź Prestiżową Odznakę!

Przygodowy Rajd na Orientację TROPICIEL stał się dla wielu wyzwaniem, które podjęte sprawia olbrzymią satysfakcję, niepodołanie zostawia niedosyt. Dlatego chcielibyśmy nagrodzić najbardziej wytrwałych i przygotowaliśmy dla Was tą Prestiżową Odznakę TROPICIELA.

Przygotowaliśmy zestawienie uczestników ze wszystkich edycji TROPICIELA -
zobacz czy kwalifikujesz się do noszenia Odznaki TROPICIELA.


Złota odznaka

Odznaka najbardziej prestiżowa, aby uzyskać przywilej do jej noszenia należy wcześniej zdobyć 9 mian TROPICIELA (reg. pkt III ppkt 3.2; 3.3). Już mamy kilku śmiałków, którzy noszą Złotą Odznakę.
Srebrna odznaka

Przywilej do jej noszenia uzyskują osoby, które zdołały zdobyć 6 mian TROPICIELA (reg. pkt III ppkt 3.4). Jest to wysoko postawiona poprzeczka, nie mniej jednak jest coraz więcej osób, które prawo do Odznaki Srebrnej już nabyły.
Brązowa odznaka

Odznaka ta jest pierwszą gratyfikacją wytrwałości. Aby uzyskać przywilej do jej noszenia należy zdobyć 3 miana TROPICIELA (reg. pkt III ppkt 3.5). Prawo do noszenia Odznaki Brązowej nabyło już wielu śmiałków.

Jak i gdzie odebrać odznakę

Osoby, które uzyskały przywilej noszenia Odznaki TROPICIELA, mogą odebrać odznakę podczas najbliższej edycji TROPICIELA w bazie rajdu.

Odznaka i wolontariat

Doceniając wkład pracy wolontariuszy uczestniczących w przygotowaniach i pomagających podczas rajdu, uzyskują oni miano Współorganizatora TROPICIELA, które przy przyznawaniu odznak jest traktowane na równi z mianem TROPICIELA (reg. pkt III ppkt 3.2).
Przykład: aby zdobyć Odznakę Brązową, uczestnik może mieć dwa miana TROPICIELA i jedno miano Współorganizatora TROPICIELA. Dopuszczalne są wszystkie kombinacje mian.

Szczegóły techniczne

  • Średnica odznaki: 22mm.
  • Grubość - wypukłość - odznaki: 2mm.
  • Zapięcie: śruba.
  • Wizualizacja 3d - zobacz zdjęcia.
  • Odznaka Złota - materiał: mosiądz patynowany.
  • Odznaka Srebrna - materiał: miedzionikiel patynowany.
  • Odznaka Brązowa - materiał: miedź patynowana.