Trasa Piesza 40km

LPIMIĘ I NAZWISKOMIEJSCOWOŚĆDRUŻYNA
1.Daria BanasiakWrocławŻbiki (DM)
2.Paweł GreckiWrocławŻbiki (DM)
3.Przemysław WaleszczyńskiZawoniaŻbiki (DM)
4.Tomasz BanasiakWrocławŻbiki (DM)
5.Magdalena Pupin-OwsianyWrocławW pogoni za chlebem (DM)
6.Michał BanaśWrocławW pogoni za chlebem (DM)
7.Olga FediuraWrocławW pogoni za chlebem (DM)
8.Piotr OwsianyWrocławW pogoni za chlebem (DM)
9.Wojciech BernaśWrocławW pogoni za chlebem (DM)
10.Agnieszka BacikOstrzeszówSą Gorsi
11.Dariusz BacikOstrzeszówSą Gorsi
12.Magdalena BacikOstrzeszówSą Gorsi
13.Monika KorytowskaPoznańSą Gorsi
14.Hanna MajchrzakWrocławRzeźnicy (DM)
15.Joanna WojtczakWrocławRzeźnicy (DM)
16.Kamil PiąstkaWrocławRzeźnicy (DM)
17.Maciej MusińskiWrocławRzeźnicy (DM)
18.Magdalena StuchłyWroclawRzeźnicy (DM)
19.Łukasz WojtczakWrocławRzeźnicy (DM)
20.Bartosz SteczekWrocławOgień i Stal
21.Jakub ŻelichowskiWrocławOgień i Stal
22.Michał ŻelichowskiWrocławOgień i Stal
23.Patryk KaczmarekWrocławOgień i Stal
24.Łukasz GrablewskiWrocławOgień i Stal
25.Damian DomagałaWrocławNie pytaj - Idź! (DM)
26.Katarzyna StuchłyWałbrzychNie pytaj - Idź! (DM)
27.Krzysztof PióroWałbrzychNie pytaj - Idź! (DM)
28.Marcin RychlickiWałbrzychNie pytaj - Idź! (DM)
29.Michał PoluszyńskiOpoleNie pytaj - Idź! (DM)
30.Artur RosiekWrocławNeuroleptyki (DM)
31.Dorian LeżuchWrocławNeuroleptyki (DM)
32.Joanna MikołajczykWrocławNeuroleptyki (DM)
33.Paulina TaborskaCzęstochowaNeuroleptyki (DM)
34.Rafał KapuścikNamysłówNeuroleptyki (DM)
35.Łukasz AdamskiWrocławNeuroleptyki (DM)
36.Adam LigięzaWrocławN.E.W.S.
37.Adam LudwiniakKłodzkoN.E.W.S.
38.Krzysztof UrbanBolesławiecN.E.W.S.
39.Paweł SkrzypekPolanica ZdrójN.E.W.S.
40.Arkadiusz ZawrotniakWrocławHusaria Race Team (DM)
41.Joanna KokotWrocławHusaria Race Team (DM)
42.Katarzyna DusińskaWrocławHusaria Race Team (DM)
43.Piotr KusarekStary WęgliniecHusaria Race Team (DM)
44.Sandra StefaniakWrocławHusaria Race Team (DM)
45.Adrian SłodzińskiMiliczGdzie my idziemy (DM)
46.Anna WołoszynMiliczGdzie my idziemy (DM)
47.Dawid SkobelPraczeGdzie my idziemy (DM)
48.Marzena JasińskaMiliczGdzie my idziemy (DM)
49.Paulina JasińskaMiliczGdzie my idziemy (DM)
50.Anna HeneczkowskaKamionkiGazele (DM)
51.Dawid SiudaPoznańGazele (DM)
52.Kamil CisełOpole LubelskieGazele (DM)
53.Tomasz WitekKrotoszynGazele (DM)
54.Bartłomiej KusakWrocławDziki Wrocław (DM)
55.Iwona KrzaczkowskaWrocławDziki Wrocław (DM)
56.Mariusz MaszkiewiczWrocławDziki Wrocław (DM)
57.Łukasz KrzaczkowskiWrocławDziki Wrocław (DM)
58.Jacek KapiasWrocławDzicz (DM)
59.Karolina KowalskaWrocławDzicz (DM)
60.Sebastian RosikWrocławDzicz (DM)
61.Sylwia PawłowskaWrocławDzicz (DM)
62.Andrzej TarczyńskiWrocławDream Team
63.Paweł MosiczukWrocławDream Team
64.Wojciech MaciochaMirkówDream Team
65.Łukasz ZeidlerWrocławDream Team
66.Dominik ChlebiczSieradzDochodzimy bez mapy (DM)
67.Iza OwczarekWrocławDochodzimy bez mapy (DM)
68.Kamil BorowskiWrocławDochodzimy bez mapy (DM)
69.Kinga OwczarekWrocławDochodzimy bez mapy (DM)
70.Tomasz CzypionkaWrocławDochodzimy bez mapy (DM)
71.Agnieszka NowakWrocławByledocelu (DM)
72.Aleksander PIaseckiWrocławByledocelu (DM)
73.Bartłomiej KoźbiałWrocławByledocelu (DM)
74.Gabriela SzcząbrowskaWrocławByledocelu (DM)
75.Piotr GrabowskiWrocławByledocelu (DM)
76.Szymon SłabiakWrocławByledocelu (DM)
77.Kacper BilewiczLubin
78.Piotr MetzLubin
79.Zapisy Otwarte

Trasa Nawigacyjna

LPIMIĘ I NAZWISKOMIEJSCOWOŚĆDRUŻYNA
1.Agnieszka RosiakWrocław wieśSiusiaczki (DM)
2.Michał KaczałaOleśnicaSiusiaczki (DM)
3.Michał WojczekOleśnicaSiusiaczki (DM)
4.Norbert GrzesikOleśnicaSiusiaczki (DM)
5.Anna SchmidtWrocławPoszukiwacze Frytek Do Keczupu (DM)
6.Maciej SawarzyńskiJerzmanice ZdrójPoszukiwacze Frytek Do Keczupu (DM)
7.Marcin WasilewskiWrocławPoszukiwacze Frytek Do Keczupu (DM)
8.Małgorzata DługoszWrocławPoszukiwacze Frytek Do Keczupu (DM)
9.Bartosz AntonikSzklarska PorębaAlkoida
10.Jakub CudykJelenia GóraAlkoida
11.Maciej StobińskiWrocławAlkoida
12.Piotr NowackiWrocławAlkoida
13.Łukasz DemidowiczZiębiceAlkoida

Trasa Rowerowa 40km

LPIMIĘ I NAZWISKOMIEJSCOWOŚĆDRUŻYNA
1.Krzysztof SojdaSiemianowice Śląskiewyrobniki
2.Marcin WatrasRuda Śląskawyrobniki
3.Krzysztof KowalskiWołówWiększa połowa (DM)
4.Stella SobantkaWołówWiększa połowa (DM)
5.Waldemar SobantkaWołówWiększa połowa (DM)
6.Dominika PonikiewiczCzeladźVIVO (DM)
7.Rafał PonikiewiczCzeladźVIVO (DM)
8.Mateusz BrusiłoKąty WrocławskieNOWE PORZĄDKI MOKOTÓW
9.Patryk PiotrowskiKąty WrocławskieNOWE PORZĄDKI MOKOTÓW
10.Piotr KuriataPiotrowiceNOWE PORZĄDKI MOKOTÓW
11.Tomasz BorowskiWrocławNOWE PORZĄDKI MOKOTÓW
12.Iwona RudnickaWołówMniejsza połowa (DM)
13.Mariusz RudnickiWołówMniejsza połowa (DM)
14.Aneta KarpaZębiceKrasnale z Czarciego Ogrodu (DM)
15.Bartosz BrowarskiWrocławKrasnale z Czarciego Ogrodu (DM)
16.Natalia PracońWrocławKrasnale z Czarciego Ogrodu (DM)

Trasa Rowerowa 60km

LPIMIĘ I NAZWISKOMIEJSCOWOŚĆDRUŻYNA
1.Bożena GrabarczykBytomOkazjonalni Tropiciele (DM)
2.Kornel ChromińskiSiemianowice ŚląskieOkazjonalni Tropiciele (DM)
3.Marcin KowalczykNowy LubosznieZORIENTOWANI
4.Łukasz DembskiRawicznieZORIENTOWANI
5.Jarosław PerczakSmolecF1
6.Piotr BedriBrzezinka ŚredzkaF1
7.Piotr JarzembińskiWrocławF1
8.Sebastian GrochalskiSmolecF1
9.Artur CepowskiWroclaw
10.Karolina ProtyniakWrocław
11.Michał MŁYNARKIEWICZWrocław
12.Sylwia TomczykWrocław

Trasa Piesza 20km

LPIMIĘ I NAZWISKOMIEJSCOWOŚĆDRUŻYNA
1.Filip LedniowskiWrocławWszystko w rodzinie (DM)
2.Jerzy LedniowskiWrocławWszystko w rodzinie (DM)
3.Joanna BanaśWrocławWszystko w rodzinie (DM)
4.Joanna LedniowskaWrocławWszystko w rodzinie (DM)
5.Agata PoźniakWrocławWAWRO (DM)
6.Maciej ChrzanowskiWarszawaWAWRO (DM)
7.Magdalena CzyczyłoWrocławWAWRO (DM)
8.Tomasz RobakowskiWrocławWAWRO (DM)
9.Zofia ChrzanowskaWrocławWAWRO (DM)
10.ANDRZEJ CZUBAKZIEMNICEKROPICIELE (DM)
11.ANDRZEJ TKACZLEGNICAKROPICIELE (DM)
12.JOANNA KUREKLEGNICAKROPICIELE (DM)
13.TOMASZ SKRZYPCZAKLEGNICAKROPICIELE (DM)
14.Damian WasylkiewiczNamysłówghost riders (DM)
15.Marcel LenartNamysłówghost riders (DM)
16.Natalia WyczałkowskaNamysłówghost riders (DM)
17.Weronika WasylkiewiczNamysłówghost riders (DM)
18.Jakub RogalskiWrocławFizjo Medical Center (DM)
19.Jakub RogalskiWrocławFizjo Medical Center (DM)
20.Jarosław RogalskiWrocławFizjo Medical Center (DM)
21.Jarosław RogalskiWrocławFizjo Medical Center (DM)
22.Joanna OrłowskaWrocławFizjo Medical Center (DM)
23.Marek PłoszczycaSokołowiecFizjo Medical Center (DM)
24.Marek PłoszczycaSokołowiecFizjo Medical Center (DM)
25.Paulina RogalskaWrocławFizjo Medical Center (DM)
26.Paulina RogalskaWrocławFizjo Medical Center (DM)
27.Łukasz BęćWrocławFizjo Medical Center (DM)
28.Bogusława PietrońbolkówDrepniaki
29.Maciej PietrońWrocławDrepniaki
30.Magdalena DrewniakWrocławDrepniaki
31.Wiesław DrewniakBolkówDrepniaki
32.ANGELIKA KUCZYŃSKALEGNICCADOZORCY (DM)
33.EWA KABALAZŁOTORYJADOZORCY (DM)
34.HUBERT OPACZEWSKILEGNICADOZORCY (DM)
35.MARTA OPACZEWSKALEGNICADOZORCY (DM)
36.WIKTOR OPACZEWSKILEGNICADOZORCY (DM)
37.Aleksandra JasinaWrocławBeboki/www.treningdlakobiet.pl (DM)
38.Aleksandra StefańskaKatowiceBeboki/www.treningdlakobiet.pl (DM)
39.Magdalena Socha-StojekRuda ŚląskaBeboki/www.treningdlakobiet.pl (DM)
40.Weronika KisielWrocławBeboki/www.treningdlakobiet.pl (DM)
41.Agnieszka PalkaŁódźAjo (DM)
42.Anna KarmanowiczŁódźAjo (DM)
43.Daniel DąbrowskiŁódźAjo (DM)
44.Magdalena PabianekŁódźAjo (DM)